Labectra pristato naują produktą „Apsauginiai drabužiai“

WATERJET APSAUGA IKI 3000 BAR

Mes turime pilną asortimentą asmeninių apsaugos priemonių nuo hidro avarijų, vandens čiurkšlių ar sprogimo esant aukštam ir ultra aukštam slėgiui (HP ir UHP) .Mūsų drabužiai yra sukurti siekiant pasiūlyti geriausią įmanomą komfortą, tuo pačiu metu jie apsaugo nuo vandens srovės iki 3000 bar / 43,5 KPSI. Esame įsitikinę, kad šie drabužiai yra patogūs  ir puikiai naudojami!

AUŠINIMO LIEMENĖ

Gal jūs ieškote aušinamųjų drabužių kuriems nereikia tinklo maitinimo ar baterijų, ir kuriose nevyktų neaiškios cheminės reakcijos?

Mūsų aušinimo liemenė turi energijos elementus, kurie sugeria šilumą. Juos galima naudoti be jokios išorinės energijos! Jei jūsų darbe naudojami specialūs kostiumai pilnai dengiantys visą kūną (kaip ugniagesio ar kelininko) tai naudodami aušinimo liemenę Jūs galite prailginti darbo laiką ir sutrumpinti poilsio laiką. Darbuotojai susiję su Katrina ir Fukushima žino naudą TST aušinimo liemenių.

APSAUGA  NUO KARŠČIO

Karščiui atsparius drabužius TST pradėjo gaminti nuo 1990. Mes turime visapusišką patirtį ir platų tinklą kuris nuolatos mums nuolatos duoda atsiliepimus apie mūsų produkto funkcionalumą. Mes įsiklausome į mūsų kliento norus, pastebėjimus ir tobuliname produktą su tikslu padaryti kuo patogesnį funkcionalesnį ir saugesnį mūsų klientui.

APSAUGA NUO CHEMINIŲ MEDŽIAGŲ SMARTHOSE 

Apsauga nuo cheminio pavojaus yra TST Švedijoje sritis. Mūsų kompanija turi didelę kondensacinius dujų tvarkymo patirtį kaip pavyzdžiui amoniako, mes taip pat turime įrangą tvarkyti besiveržiantiems fluidams bei liepsnai. 

lt_LTLithuanian
en_GBEnglish lt_LTLithuanian